CHAIR

Kristy J. Bradshaw

EXECUTIVE COMMITTEE

John Bishop
Kevin E. Bonebrake
Gloria Luna Bounds
Danny David
Milane Duncan-Frantz
Cece Fowler
Morgan Garvey
Ann Kennedy
Marley Lott
Rebecca Mark-Jusbasche
Roslyn Bazzelle Mitchell
Terrylin G. Neale
H. Joe Nelson III
Adrian Patterson
David Enrique Ruiz
Shavonnah Roberts Schreiber
Sebastien Solar
Stephanie K. Tsuru
Phoebe Tudor

BOARD OF DIRECTORS

Jay Baker
Divya Brown
Buddy Carruth
John B. Clutterbuck
Viviana Denechaud
Cyndy Garza-Roberts
Glen Gondo
Linda Hunsaker
Jordan Kozar
Kunio Minami
Linsay Radcliffe
Ken Redding
Brian Rollins
Akemi Fuji Saitoh
Kaitlyn Scheurich
Anne-Marie Schlumberger
Heidi M. Smith
Craig Stone
Y. Ping Sun
Troy Thacker
Nicola Fuentes Toubia

EX-OFFICIO

Kenneth Allen
Luci Correa

PRESIDENT

Doreen Stoller


ADVISORY BOARD

Edward R. Allen III
Dina Alsowayel
Holly Alvis
Nancy Ames
Jana Arnoldy
Katie Arnoldy
Evans S. Attwell
Kristi Axel
Byron Barclay
Matt Barnes
David L. Benson
Kristen Berger
Devinder S. Bhatia, M.D.
Sadie Gwin Blackburn
Jane Block
Kathleen A. Boyd
Christian Brown
Kristen Buck
Kate Cavanaugh
Gracie Cavnar
Jackson Chang
John E. Chapoton Jr.
Joe Cleary
Tom Compson
Stewart Cory
Jennifer Jodeit Daly
Davetta M. Daniels Ed.D.
June Deadrick
Frani Broussard Denenburg
Valerie Palmquist Dieterich
Steve Dolman
Paul F. Egner III
Campbell Eifler
Valerie L. Fayle
Kevin J. Foyle
Ellie Francisco
Brent Friedman
J. Kent Friedman
Stephen L. Goldberg
Jaime Gonzalez
Jerome Gray
Leisa Holland-Nelson
Gregg Hollenberg
Barbara Hurwitz
Philip John
Mike Johnson
George W. Johnston
Demetra C. Jones
Linda Kelly
Carey Kirkpatrick
Christopher Lykes Knapp


ADVISORY BOARD (CONT.)

Margaret L. Kripke, Ph.D.
Brittany A. Sakowitz Kushner
Elyse Lanier
Sam L. Lasseter
Kathy Lord
Sherry A. Lott
Tommy W. Lott
David Rice Lummis
Nancy Manderson
Jackie Wolens Mazow
Ryan McCord
Kristen W. McDanald
Joe Meppelink
Melissa Mithoff
Peter Morris
Mary W. Murrin
Yuzuru Nagawa
Sarah Newbery
A. B. Nino-Rodriguez
Judy Nyquist
Catherine O'Connell
Kathleen O'Reilly
Roz Pactor
Mary Patton
Tina Arias Peterman
Mark T. Prescott
Carol S. Price
Glen Ragland
Chris J. Reichert
Shafik I. Rifaat
Abbey Roberson
Collin Rose
DeAndre Sam
Lisa Forbes Satter
Karla A. Sepulveda
Louis Sklar
Ed Smith
Josh Solera
Allison Stasney
S. Shawn Stephens
Cassie B. Stinson
Brian J. Thomas
Michele Thompson
Nanako Tingleaf
Sarah Tropoli
Peter Tsan
Hector Villarreal
Barbara E. Williams
Susan Young
Edgar Yzquierdo